GLC


Certyfikaty potwierdzające moje kwalifikacje
 

 

Dzień dobry!   
Cieszę się, że Tu jesteś. To bardzo dobry początek. Coaching to nie tylko mój zawód, ale również, a może przede wszystkim moja wielka pasja. Wierzę w coaching, ponieważ coaching naprawdę działa!


Wszystko jedno czy jesteś „GRUBĄ RYBĄ”, czy, wręcz przeciwnie, uważasz się za „SZARĄ MYSZKĘ”, to na 100% jesteś CZŁOWIEKIEM. Już sam ten fakt otwiera przed Tobą ogrom możliwości. Dopóki żyjesz, możesz myśleć, analizować, rozważać różne opcje, podejmować decyzje (racjonalne lub szalone, ale zawsze Twoje), zmieniać, wybierać i przede wszystkim DZIAŁAĆ. Pamiętaj! Dopóki żyjesz, możesz działać! Co będzie potem? Osobiście nie mam pojęcia. Mam nadzieję, że coś przyjemnego.

Jeśli masz świadomość tego, że „w życiu chodzi o coś więcej, niż tylko o zwiększanie jego tempa” (M. Gandhi), to trafiłeś w BARDZO DOBRE MIEJSCE, bo od teraz może być już tylko o wiele lepiej! Coaching jest super!

W swojej pracy jako coach bazuję na metodzie tzw. co-active coachingu; od kilku lat stosuję również wybrane metody z obszaru coachingu prowokatywnego – metody opracowanej na bazie tzw. podejścia  prowokatywnego (psychoterapia) autorstwa Franka Farrelly’ego. Chociaż czasami sięgam wprost po narzędzia stosowane przez psychologów i psychoterapeutów, to pamiętaj, proszę, że coaching nie jest psychoterapią (istnieje wiele istotnych różnic) a ja nie jestem ani psychologiem, ani psychoterapeutą. Jestem po prostu coachem.
 

JAK, GDZIE, KIEDY?
 

Zanim się spotkamy w tzw. realu lub skontaktujemy zdalnie, zadzwoń, proszę (tel.: 603 893 607), aby chwilę porozmawiać i umówić się na konkretny termin sesji. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, to pamiętaj, że coaching możesz sobie wrzucić w koszty działalności. Za swoje usługi wystawiam faktury VAT.

Uwaga! Pracuję wyłącznie z osobami pełnoletnimi.