GLC


Certyfikaty potwierdzające moje kwalifikacje
 

 

Dzień dobry, Człowieku!   
 

Jeśli dotarłeś właśnie TU, może to oznaczać jedną z trzech rzeczy:

  1. albo dokładnie przestudiowałeś moją ofertę usług szkoleniowych i coachingu dla firm;
  2. albo dotarł do Ciebie jakiś mój przekaz reklamowy (ulotka, reklama radiowa, poczta pantoflowa itp.);
  3. albo jesteś tu przez przypadek.

Bez względu na to, która z powyższych opcji dotyczy Twojej osoby, jest mi niezmiernie miło, że TU trafiłeś.


Wszystko jedno czy jesteś „GRUBĄ RYBĄ”, czy, wręcz przeciwnie, może uważasz siebie za „SZARĄ MYSZKĘ”, to na 100% jesteś CZŁOWIEKIEM. Już sam ten fakt otwiera przed Tobą ogrom możliwości. Dopóki żyjesz, możesz myśleć, analizować, rozważać różne opcje, podejmować decyzje (racjonalne lub szalone, ale zawsze Twoje), zmieniać, wybierać i przede wszystkim DZIAŁAĆ. Pamiętaj! Dopóki żyjesz, możesz działać! Co będzie potem? Osobiście nie mam pojęcia. Mam nadzieję, że coś przyjemnego.

Jeśli masz świadomość tego, że „w życiu chodzi o coś więcej, niż tylko o zwiększanie jego tempa” (M. Gandhi), to trafiłeś w BARDZO DOBRE MIEJSCE, bo od teraz może być już tylko o wiele lepiej!

Temat coachingu dopadł mnie „na serio” mniej więcej w połowie roku 2011. W grudniu wybrałem się do Warszawy na pierwsze poważne zajęcia wprowadzające w tematykę coachingu (Introduction to Coach Training Day), potem poszło już znacznie szybciej: kolejne kursy, kolejne książki, kolejne ćwiczenia, sesje treningowe, wiele godzin coachingu pro bono, pisanie pracy zaliczeniowej oraz praktyczne egzaminy końcowe. W maju 2014 roku uzyskałem dyplom (Practitioner Coach Diploma – z wyróżnieniem) a od października 2015 zostałem także ambasadorem mojej szkoły coachingu, czyli „Noble Manhattan Coaching” (NMC) Gerarda O’Donovana (Wielka Brytania) reprezentowanej w Polsce przez IBD Business School w Warszawie (dawniej Instytut Rozwoju Biznesu Sp. z o.o.)

W swojej pracy jako coach bazuję na metodzie tzw. co-active coachingu promowanej przez moją szkołę (NMC); od kilku lat stosuję również wybrane metody z obszaru coachingu prowokatywnego – metody opracowanej na bazie tzw. podejścia  prowokatywnego (psychoterapia) autorstwa Franka Farrelly’ego. Chociaż czasami sięgam wprost po narzędzia stosowane przez psychologów i psychoterapeutów, to pamiętaj, proszę, że coaching nie jest psychoterapią (istnieje wiele istotnych różnic) a ja nie jestem ani psychologiem, ani psychoterapeutą. Jestem po prostu coachem.
 

JAK, GDZIE, KIEDY?
 

Zanim się spotkamy w tzw. realu lub przez komunikator (Skype, Messenger), zadzwoń najpierw, proszę (tel.: 603 893 607), aby umówić się na konkretny termin.

Za świadczone usługi wystawiam faktury VAT - na osoby fizyczne lub na firmy. Jeśli jesteś przedsiębiorcą możesz sobie wrzucić coaching w koszty.

Uwaga! Pracuję wyłącznie z osobami pełnoletnimi.