Milton & Dale

Kilka słów o firmie MILTON & DALE

Nowoczesny Prospecting czyli jak pozyskiwać dużych i bardzo dużych klientów biznesowych B2B

 

 

MILTON & DALE – Szkolenia i Doradztwo dla Biznesu  jest firmą powołaną do życia w 1999 roku. Głównym celem działalności firmy MILTON & DALE jest wspieranie klientów w rozwoju ich biznesu: pomagamy zwiększać obroty i zyski, racjonalizować koszty prowadzenia działalności, rozwiązywać różnego rodzaju większe i mniejsze problemy. Czynimy to bardzo różnymi metodami – szkolimy, doradzamy i na różne sposoby „wspieramy” naszych klientów. Ponieważ nie ma jednego gotowego i uniwersalnego przepisu na sukces w biznesie, dlatego też wszystkie rozwiązania dla naszych klientów wypracowujemy zawsze wspólnie z nimi.

Od chwili rozpoczęcia działalności z usług trenerów i konsultantów firmy MILTON & DALE (tylko w ramach projektów zamkniętych) skorzystało już ponad 150 firm z różnych regionów naszego kraju - niektórzy klienci są z nami praktycznie od samego początku a dzieje się tak m.in. dlatego, że jesteśmy w stanie zrobić dla nich naprawdę dużo, zarówno w obszarze szkoleń i szeroko rozumianego rozwoju kadr, jak i w sferze usług doradczych związanych z organizacją i funkcjonowaniem firm.

MILTON & DALE ma Państwu do zaoferowania profesjonalizm, rozległą wiedzę merytoryczną oraz praktyczne doświadczenia biznesowe wyniesione z wielu renomowanych firm polskich i zagranicznych - współpracujemy wyłącznie z najlepszymi, sprawdzonymi trenerami i konsultantami pochodzącymi z różnych stron Polski. Realizujemy projekty na terenie całego kraju, działamy profesjonalnie, sprawnie i racjonalnie kosztowo. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług - każdy klient, duży czy mały, jest dla nas Bardzo Ważnym Klientem i właśnie w taki sposób jest przez nas traktowany.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy MILTON & DALE
oraz skorzystania z jej usług!

Dariusz Wiśniewski
właściciel firmy

Link do biogramu

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.